Wynajem autokarów Warszawa

Jeśli szukasz wynajem autokarów w Warszawie zobacz

wynajem luksusowych autokarow warszawa

Dlaczego?

Top Travel obok biura podróży z nieszablonową ofertą wakacji szytych na miarę w najdalsze zakątki świata, prowadzi działalność w zakresie:

wynajmu luksusowych autokarów w Warszawie

i nie tylko

Mercedes Tourismo

Dysponują flotą luksusowych autokarów Mercedes Tourismo, VDL New Futura oraz Man Lion’s Coach wyposażonych tak, aby zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów i spowodować, aby nasi pasażerowie podróżowali w jak najbardziej komfortowych warunkach. Oczywiście takie wyposażenie jak: pasy bezpieczeństwa, klimatyzacja, TV, DVD, toalety, barek to przygotowania kawy lub herbaty, radio, lodówka należą do standardu wyposażenia autokarów na wynajem Top Travel.

Autokary tego przewoźnika są jednymi z najnowszych w branży. Top Travel dba o to, aby flota była regularnie odświeżana. Chodzi tu między innymi o mocno akcentowany nacisk na bezpieczeństwo.

Wymaga tego portfolio klientów. Sporą część roku, niektóre z nich, spędzają na stałe za granicą na bardzo wymagających rynkach jak skandynawski czy francuski. Autokary są wynajmowane do firm dla których kwestie bezpieczeństwa i profesjonalizmu są kluczowe i nie mogą sobie pozwolić na kompromisy. Ta wysoka ocena profesjonalizmu nie byłaby możliwa bez sprawdzonego i związanego z Top Travel od lat zespołu kierowców. To rzadkość w branży i świadczy wyjątkowo dobrze o przewoźniku, jakim jest Top Travel na mocno konkurencyjnym rynku wynajmu autokarów w Warszawie, choć latem o ich autokary w Polsce jest trudno, ponieważ obsługują stałe kontrakty zagraniczne.

Co jeszcze wyróżnia autokary przewoźnika pasażerskiego Top Travel. Chodzi o to, że jego autokary są niebrandowane. To również w istotnej mierze wynika z potrzeb klientów do których zalicza się elegancja. Jeżeli nawet zobaczycie Państwo logo na autokarze, to jest ono przypinane na elemencie magnetycznym, aby umożliwić pasażerom odnalezienie autokaru.

Dlatego też autokary Top Travel nadają się świetnie do obsługi prestiżowych imprez jak między innymi śluby i wesela.

Sezon zimowy, to większa szansa na wynajęcie takich luksusowych w dobrej cenie. Jest poza sezonem i ceny oferowane przez Top Travel są przystępne, na poziomie warszawskich przewoźników.

Na pewno zanim podejmiecie Państwo decyzję, warto zapytać o ofertę na wynajem autokaru z Top Travel.

Nie musicie być z Warszawy, Autokar dojedzie!