Jak schudnąć

JAK SCHUDNĄĆ CZYLI ODCHUDZANIE MOŻE BYĆ PROSTE!

Jak schudnąć oraz jak szybko schudnąć to pytania szczególnie aktualne na wiosnę oraz na czas przejedzenia poświątecznego. Często je sobie zadajemy, wiele jest postanowień, ale z realizacją czasem ciężko bywa…

Od czego zależy smukła sylwetka i bycie fit? Wiadomo, że niezawodnym sposobem jest spożywanie pięciu niskokalorycznych lecz pełnowartościowych  posiłków w ciągu dnia, w tym obowiązkowo jedzenie śniadania oraz odpowiedni, dostosowany do kondycji danej osoby trening: najlepiej zarówno siłowy i aerobowy. Gwarancją sukcesu w odchudzaniu jest połączenie tych dwóch czynników – diety i aktywności fizycznej.

Udowodniono również, że w procesie odchudzania i utrzymywania odpowiedniej masy ciała oraz proporcji mięśni do tłuszczu w organizmie, 20% sukcesu zależy od ćwiczeń fizycznych, a 80% – od prawidłowo prowadzonej diety.

Skoro jest to takie proste, dlaczego blisko 2/3 ludzi w Polsce ma nadwagę? Czyżby nie wiedzieli o zaleceniach lekarzy? Wszyscy wiedzą doskonale, ale wdrożenie w życie takiego planu jest niezwykle kłopotliwe. Jeśli jest się w pracy 8-10 godzin dziennie, jak w tym czasie spożyć 3 pełnowartościowe posiłki? Kiedy i jak je przygotować?

Na szczęście potrzeba jest matką wynalazku. W ostatnich miesiącach weszła do Polski amerykańska firma Body by Vi – lider w dziedzinie odchudzania w USA. W swojej ofercie posiada ona produkty, które zastępują pełnowartościowy posiłek, a są niskokaloryczne. I tak, jeśli zastanawiam się, jak schudnąć i finalnie postanawiam, że chcę schudnąć, w mojej dotychczasowej diecie 2 posiłki zastępuję koktajlami Vi. Po prostu mieszam proszek z mlekiem, jogurtem naturalnym lub wodą, opcjonalnie dodaję owoce i wszystko mieszam lub miksuję. Proste, prawda? Łatwe, szybkie w przygotowaniu, smaczne i zdrowe, a na dodatek odchudzające. Czego chcieć więcej?

Skąd wziąć takie produkty? Też proste: wszystko odbywa się za pośrednictwem promotorów Vi przez internet! Jeśli jednak ktoś ma potrzebę porozmawiania i konsultacji z promotoremhttp://jakschudnac-bodybyvi.pl/jak-zostac-promotorem-vi/ Vi, zawsze może skontaktować się nim i uzyskać poradę i wsparcie. W dowolnym miejscu w Warszawie!

I jeszcze na koniec, podsumowując: koktajle Body by Vi – dla kogo? Po pierwsze dla osób, które zastanawiają się, jak schudnąć. Po drugie dla osób, które chcą budować masę mięśniową, a po trzecie dla tych, którzy żyją aktywnie, uprawiają sport i potrzebują suplementacji.

Polecamy!